Čas na serveru 00:25:39

Karel Špillar
Studie dětí

Id: 114908

Studie dětí

  •  / Studie dětí / Karel Špillar

barevná kresba/papír, rozměr 35 x 41 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 847x

Vyvolávací cena:
900

1 100