Čas na serveru 23:53:25

Karel Špillar
Z Francie

Id: 42821

Z Francie

  •  / Z Francie / Karel Špillar
  •  / Z Francie / Karel Špillar
  •  / Z Francie / Karel Špillar

olej/plátno, rozměr 39 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1867x

Vyvolávací cena:

25 000