Čas na serveru 01:47:04

Karel Srp
Bouřkový mrak

Id: 69210

Bouřkový mrak

  •  / Bouřkový mrak / Karel Srp
  •  / Bouřkový mrak / Karel Srp
  •  / Bouřkový mrak / Karel Srp

olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2624x

Vyvolávací cena:

1 800