Čas na serveru 08:22:18

Karel Šťastný
Pražské panorama

Id: 185006

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Karel Šťastný

olej/karton, rozměr 45 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 818x

Vyvolávací cena:
500

500

3.9.2019, 21:33:00

3.9.2019 21:29 500 Kč