Čas na serveru 15:04:10

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Karel Šťastný
Pražské panorama

Id: 185006

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Karel Šťastný

olej/karton, rozměr 45 x 69 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 96x

Vyvolávací cena:
500

500

2019,09-1,03,21,30,00
( 3.9.2019, 21:30:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.