Čas na serveru 22:19:57

Karel Stehlík
Na kraji lesa

Id: 228204

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Karel Stehlík

olej/plátno, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 528x

Vyvolávací cena:
1 800

6 000