Čas na serveru 20:43:15

Karel Stehlík
Na kraji lesa

Id: 228204

Na kraji lesa

  •  / Na kraji lesa / Karel Stehlík

olej/plátno, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 73x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

2020,02-1,10,19,50,00
( 10.2.2020, 19:50:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

15.1.2020 20:24 1 800 Kč