Čas na serveru 21:13:58

Karel Stehlík
Poslední sníh

Id: 26503

Poslední sníh

  •  / Poslední sníh / Karel Stehlík

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3544x

Vyvolávací cena:
800

2 550