Čas na serveru 19:15:38

Karel Stěhule
Topoly na podzim

Id: 65218

Topoly na podzim

  •  / Topoly na podzim / Karel Stěhule

olej/sololit, rozměr 62 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 55, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1858x

Vyvolávací cena:
800

1 200