Čas na serveru 00:12:28

Karel Stroff
Hudebník

Id: 99437

Hudebník

  •  / Hudebník / Karel Stroff
  •  / Hudebník / Karel Stroff
  •  / Hudebník / Karel Stroff

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 1072x

Vyvolávací cena:
500

500

16.10.2017, 22:02:00

5.10.2017 20:47 500 Kč