Čas na serveru 00:16:42

Karel Stroff
Milenci

Id: 111408

Milenci

  •  / Milenci / Karel Stroff
  •  / Milenci / Karel Stroff
  •  / Milenci / Karel Stroff

olej/plátno, rozměr 76 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1424x

Vyvolávací cena: