Čas na serveru 23:45:37

Karel Stroff
Noční souboj

Id: 273506

Noční souboj

  •  / Noční souboj / Karel Stroff

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1121x

Vyvolávací cena:

11 500

Příhozy: 52