Čas na serveru 01:40:37

Karel Stroff
Satir s múzou

Id: 135903

Satir s múzou

  •  / Satir s múzou / Karel Stroff

olej/dřevo, rozměr 34,5 x 24 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1676x

Vyvolávací cena:

5 300