Čas na serveru 04:44:19

Karel Šulc
Pražské panorama

Id: 43102

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Karel Šulc

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:
800

900