Čas na serveru 21:47:48

Karel Šulc
Pražský hrad

Id: 25505

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Karel Šulc
  •  / Pražský hrad / Karel Šulc
  •  / Pražský hrad / Karel Šulc
  •  / Pražský hrad / Karel Šulc

akvarel/papír, rozměr 43 x 62, signováno vpravo dole, lehce poškozeno vodou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3003x

Vyvolávací cena:
800

25 000

Příhozy: 59