Čas na serveru 23:58:21

Karel Šustek
Národní divadlo

Id: 60812

Národní divadlo

  •  / Národní divadlo / Karel Šustek

olej/plátno, rozměr 80 x 123 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 7098x

Vyvolávací cena:

13 600