Čas na serveru 01:09:40

Karel Šustek
Plachetnice u pobřeží

Id: 60811

Plachetnice u pobřeží

  •  / Plachetnice u pobřeží / Karel Šustek

olej/plátno, rozměr 55 x 80 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 4493x

Vyvolávací cena:

2 400