Čas na serveru 10:13:54

Karel Šustek
Rozkvetlý pohled

Id: 81207

Rozkvetlý pohled

  •  / Rozkvetlý pohled / Karel Šustek

olej/plátno, rozměr 44 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1952, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2522x

Vyvolávací cena:
500

900