Čas na serveru 16:32:57

Karel Svoboda
Hráči

Id: 2162

Hráči

  •  / Hráči / Karel Svoboda
  •  / Hráči / Karel Svoboda
  •  / Hráči / Karel Svoboda
  •  / Hráči / Karel Svoboda

olej/sololit, rozměr 73 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 93, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1502x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

9.6.2015, 22:06:00

14.5.2015 13:38 2 800 Kč