Čas na serveru 02:03:09

Karel Svolinský
Akt

Id: 263902

Akt

  •  / Akt / Karel Svolinský
  •  / Akt / Karel Svolinský
  •  / Akt / Karel Svolinský

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2266x

Vyvolávací cena:
1 200

10 000