Čas na serveru 03:54:35

Karel Svolinský
Alegorie

Id: 1436

Alegorie

  •  / Alegorie / Karel Svolinský

litografie/papír, č. 34/200, rozměr tisku 35 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, lehce zabarveno od nevhodné pasparty

zobrazeno: 2267x

Vyvolávací cena:
500

500

14.10.2014, 21:27:00

11.10.2014 21:24 500 Kč