Čas na serveru 17:15:25

Karel Svolinský
Dívka s růží

Id: 672

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Karel Svolinský

olej/plátno, rozměr plátna 47 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, na zadní straně obrazu studie aktu, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4499x

Vyvolávací cena:
8 200

22 200