Čas na serveru 02:04:10

Karel Svolinský
Dívka v šátku

Id: 117407

Dívka v šátku

  •  / Dívka v šátku / Karel Svolinský

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1518x

Vyvolávací cena:
300