Čas na serveru 08:22:04

Karel Svolinský
Dva klauni

Id: 320201

Dva klauni

  •  / Dva klauni / Karel Svolinský

akvarel/papír, rozměr 44,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1728x

Vyvolávací cena:

5 600