Čas na serveru 11:03:22

Karel Svolinský
Kytice

Id: 30714

Kytice

  •  / Kytice / Karel Svolinský
  •  / Kytice / Karel Svolinský
  •  / Kytice / Karel Svolinský

barevná litografie/papír, velikost listu 41 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2403x

Vyvolávací cena:
300

1 996