Čas na serveru 05:04:28

Karel Svolinský
Postava se psy

Id: 156413

Postava se psy

  •  / Postava se psy / Karel Svolinský

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, kresba posunuta v paspartě

zobrazeno: 1843x

Vyvolávací cena:

10 500