Čas na serveru 17:06:46

Karel Svolinský
Ptačí sněm

Id: 156410

Ptačí sněm

  •  / Ptačí sněm / Karel Svolinský

kombinovaná technika/akvarel, rozměr ve výřezu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3066x

Vyvolávací cena:

18 000