Čas na serveru 16:28:14

Karel Svolinský
Studie

Id: 216803

Studie

  •  / Studie / Karel Svolinský
  •  / Studie / Karel Svolinský
  •  / Studie / Karel Svolinský

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2754x

Vyvolávací cena:
800