Čas na serveru 05:11:24

Karel Svolinský
V bouři

Id: 156415

V bouři

  •  / V bouři / Karel Svolinský
  •  / V bouři / Karel Svolinský
  •  / V bouři / Karel Svolinský

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 45,5 cm, signováno monogramem s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2411x

Vyvolávací cena:

9 000