Čas na serveru 16:56:36

Karel Svolinský
Veselý portrét

Id: 156408

Veselý portrét

  •  / Veselý portrét / Karel Svolinský

barevná kresba/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, signováno monogramem a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1239x

Vyvolávací cena:

1 700