Čas na serveru 16:40:26

Karel Teissig
Ovocné zátiší

Id: 140414

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Karel Teissig

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1275x

Vyvolávací cena: