Čas na serveru 18:34:28

Karel Teissig
Ovocné zátiší

Id: 140414

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Karel Teissig

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 45 cm, signováno vlevo nahoře, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 405x

Vyvolávací cena: