Čas na serveru 07:15:22

Karel Teissig
Portrét dívky

Id: 108403

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Karel Teissig

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 69 x 49 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1947, věnování, v levém horním rohu ohnutý papír, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena:

7.12.2017, 22:26:00

7.12.2017 18:55 3 500 Kč