Čas na serveru 10:14:19

Karel Teissig
Rozkvetlá větvička

Id: 246903

Rozkvetlá větvička

  •  / Rozkvetlá větvička / Karel Teissig

olej/plátno/karton, rozměr 48 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena: