Čas na serveru 16:08:22

Karel Těšínský
Abstrakce

Id: 275003

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Karel Těšínský

olej/plátno, rozměr viditelný 40 x 50 cm, neznačeno, rámováno, vystaveno v Mánesu 2017, uvedeno v soupisu díla pod číslem 34, str. 151

zobrazeno: 6658x

Vyvolávací cena:

42 700

Příhozy: 54