Čas na serveru 02:02:16

Karel Těšínský
Busta

Id: 249004

Busta

  •  / Busta / Karel Těšínský
  •  / Busta / Karel Těšínský
  •  / Busta / Karel Těšínský

olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, neznačeno, uvedeno v soupisu dílu č. 79, na zadní straně výstavní razítko, rámováno

zobrazeno: 1310x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 54