Čas na serveru 02:12:02

Karel Těšínský
Kompozice

Id: 209909

Kompozice

  •  / Kompozice / Karel Těšínský

malba/plátno, rozměr 75,5 x 60 cm, značeno na zadní straně hůře čitelné, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, je zanesen v soupisu díla pod číslem 43

zobrazeno: 3342x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 68