Čas na serveru 21:17:23

Karel Těšínský
Kompozice

Id: 237101

Kompozice

  •  / Kompozice / Karel Těšínský

malba/plátno, rozměr 38 x 48 cm, neznačeno, v soupisu díla uvedeno pod číslem O96, rámováno

zobrazeno: 579x

Vyvolávací cena:

23 000