Čas na serveru 09:06:44

Karel Těšínský
Kompozice

Id: 120403

Kompozice

  •  / Kompozice / Karel Těšínský

olej/strukturální malba/plátno, rozměr 46 x 35 cm, nesignováno, publikováno v monografii a soupisu díla, rámováno, vše v dobrém stavu

zobrazeno: 2548x

Vyvolávací cena:

35 000