Čas na serveru 09:58:32

Karel Těšínský
Kompozice IV.

Id: 164701

Kompozice IV.

  •  / Kompozice IV. / Karel Těšínský

olej/plátno, rozměr 38 x 49 cm, nesignováno, novodobě olištováno

zobrazeno: 2038x

Vyvolávací cena:
8 000

40 000