Čas na serveru 02:59:32

Karel Těšínský
Na Berounce u Srbska

Id: 274005

Na Berounce u Srbska

  •  / Na Berounce u Srbska / Karel Těšínský

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, popsáno též na zadní straně, poškozený rám

zobrazeno: 416x

Vyvolávací cena:

8 000