Čas na serveru 00:44:43

Karel Těšínský
Na řece

Id: 257801

Na řece

  •  / Na řece / Karel Těšínský
  •  / Na řece / Karel Těšínský
  •  / Na řece / Karel Těšínský
  •  / Na řece / Karel Těšínský

olej/plátno, rozměr malby 47 x 67 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně štítek soupisu díla

zobrazeno: 1278x

Vyvolávací cena:

29 000