Čas na serveru 07:58:35

Karel Těšínský
Prostorová kompozice

Id: 368402

Prostorová kompozice

  •  / Prostorová kompozice / Karel Těšínský

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1991x

Vyvolávací cena:

100 000

Příhozy: 105