Čas na serveru 03:52:16

Karel Toman (1957)
Jabloň

Id: 422305

Jabloň

  •  / Jabloň / Karel  Toman (1957)

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vlevo dole, autorsky rámováno

zobrazeno: 1739x

Vyvolávací cena:

15 500