Čas na serveru 21:21:24

Karel Toman
Dřevěný kostelík

Id: 204609

Dřevěný kostelík

  •  / Dřevěný kostelík / Karel Toman

akvarel/papír, rozměr malby 35 x 28,5 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2627x

Vyvolávací cena:
500

5 501