Čas na serveru 23:30:08

Karel Toman
Roubené chaloupky

Id: 41512

Roubené chaloupky

  •  / Roubené chaloupky / Karel Toman

akvarel/papír, rozměr 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3192x

Vyvolávací cena:
300

1 028