Čas na serveru 05:50:47

Karel Tomsa
Zákoutí

Id: 87503

Zákoutí

  •  / Zákoutí / Karel Tomsa
  •  / Zákoutí / Karel Tomsa
  •  / Zákoutí / Karel Tomsa

akvarel/kvaš/papír, rozměr malby 23 x 15 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1397x

Vyvolávací cena:
800

2 600