Čas na serveru 13:18:57

Karel Tondl
Konvolut tří kusů

Id: 72042

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Karel Tondl

Motiv Trosky, dřevořez/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 25,5 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Chlumec, litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, signováno, popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno; Pražský hrad, litografie/papír, velikost tisku 29 x 33,5 cm, signováno, popsáno, zaskleno

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena:
500

1 100