Čas na serveru 13:49:16

Karel Truppe
Lovec

Id: 333402

Lovec

  •  / Lovec / Karel Truppe
  •  / Lovec / Karel Truppe
  •  / Lovec / Karel Truppe

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 17,5 x 22,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1708x

Vyvolávací cena:

3 200