Čas na serveru 15:24:17

Karel Truppe
Ovocné zátiší

Id: 519

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Karel Truppe

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1936, obraz poškozen v levém horním rohu, na rámu oděrky

zobrazeno: 2964x

Vyvolávací cena:
2 800

12 000