Čas na serveru 09:46:22

Karel Vaca
Abstraktní kompozice

Id: 64801

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Karel Vaca

litografie/papír, velikost tisku 49,5 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, věnování, datováno 1972, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2598x

Vyvolávací cena:
800

3 600