Čas na serveru 15:47:21

Karel Vaca
Café do Brasil

Id: 359201

Café do Brasil

  •  / Café do Brasil / Karel Vaca

koláž/malba/juta/dřevěná deska, rozměr 51 x 41 cm, značeno autorsky na zadní straně, na zadní straně štítek notářské pozůstalosti autora viz foto, lehce poškozenáý rám

zobrazeno: 8362x

Vyvolávací cena:

35 000