Čas na serveru 21:38:15

Karel Vaca
Dívka ve žlutém svetru

Id: 300406

Dívka ve žlutém svetru

  •  / Dívka ve žlutém svetru / Karel Vaca

olej/plátno, rozměr 100 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba krakelovaná, lokálně poškozena, lehce poškozený rám

zobrazeno: 7094x

Vyvolávací cena:

50 000